TOBIE MAMO !!!

25 maja 2018 roku z okazji Dnia Matki, w Przedszkolu w Skibniewie odbyła się uroczysta akademia, na którą przybyły mamusie wszystkich przedszkolaków. Po wspaniałych występach, podczas których dzieci zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne, na twarzach mam zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Życzenia mamom złożyła również p. Dyrektor Wiesława Kapusta, gratulując wspaniałych dzieci. Wychowankowie przedszkola zaprezentowali również specjalny program w ramach obchodów DLA NIEPODLEGŁEJ. Po zakończonym programie artystycznym, dzieci wręczyły kochanym mamusiom własnoręcznie przygotowane kwiaty, naszyjniki i laurki. Uroczystość zakończyła się wspólnym, słodkim poczęstunkiem. Całe spotkanie przebiegło w niezwykle rodzinnej i miłej atmosferze.

„Żadna mądrość, której możemy się nauczyć na ziemi, nie da nam tego, co słowo i spojrzenie matki” Wilhelm Raabe.

L. Wierzbicka